Feromony pro zdraví

Co jsou feromony?

   

Jak napovídá řecký původ slov "ferein" – přenášet, a "hormon" – vyvolat. Feromony jsou prchavé biologický aktivní látky produkované tělem a prostřednictvím kůže vylučované do okolí ve stopových množstvích. Vysílané feromony mají individuální charakter a své rozdílné vlastnosti u mužů a žen.


      Většina lidí si myslí, že feromony je totéž co afrodiziaky, že je to něco, co se prodává v sexshopech a je určeno na svádění, na sex, na zábavu, apod. a že je nepotřebuje.
      Zčásti je to pravda, ale zdaleka necelá. Málokde se dočtete o ozdravujících a omlazujících účinkách feromonů.
A oni jsou pozoruhodné


Zdravotní účinky feromonů

   

Feromony příznivě působí na celou řadu funkcí mozku a těla celkově.
      VNO (Jacobsonův orgán) – orgán v nose, který vnímá feromony je prostřednictvím nervových zakončení je bezprostředně spojený s hypotalamem a těmi oblastí mozku, které jsou zodpovědné za vylučování sexuálních hormonů a hormonů radosti.

   

Připomeneme, že hypotalamus se podílí na tolika různých funkcích, že každá žláza v našem těle je jím přímo nebo nepřímo ovlivněna. Působením na hypotalamus ovlivňují takové procesy, jako jsou např. řízení hormonálního systému, metabolismus tuků a cukrů, hospodaření vodou a minerály a kromě toho celou řadu psychických stavů.


      MUDr. S. Nikitin považuje feromonovou stimulaci hypotalamu za nezbytnou součást revitalizační a omlazovací terapii.
      Podle amerického vědce a vynálezce feromonových parfémů Dr D. Berlinera, mají tyto prostředky antidepresivní a protistrésové účinky, napomáhají uvolnění, dodávají sebejistotu, přináší dobrou náladu a spokojenost se sebou samým.
Vědci pracují na výrobě léků s feromony na léčbu psychických poruch, depresí, apod.
      Nedavné výzkumy kanadských vědců na zvířatech prokázaly, že feromonová stimulace způsobují u nich růst nových neuronů, zvětšují objem mozku a aktivují jeho funkce.
      Prokázáno, že feromony posilují imunitu, přispívají k normalizaci menstruálního cyklu u žen a k sexuálnímu zdraví vůbec, vč. zvýšení reproduktivních funkcí jak u žen, tak i u mužů.

      Bohužel naše přírodní feromony se potlačují silně parfemovanou kosmetikou, poměrně rychle se rozpadají vlivem vnějšího prostředí a také skoro nepronikají skrz všechny vrstvy oděvu. U řády lidí vylučování feromonů je snížené v důsledku špatného stavu zdraví a psychiky, anebo pokročilého věku.

      Nízké množství feromonů svědčí o oslabeném zdraví. Takové lidí jsou podvědomě vnímané opačným pohlavím jako méně atraktivní. Naopak, osoby vysílající silné feromonové signály jsou podvědomě vnímané okolím jako potenciální partnery s dobrou genetickou kvalitou, silné, zdravé a proto přitažlivé.
     Zrovna tím se vysvětluje "kouzelná" schopnost feromonů vzbuzovat náklonost a přitažlivost opačného pohlaví.

Pro zachování odpovídající úrovně feromonů potřebujeme používat prostředky nasycené feromony


Jak feromony voní?

     

Feromony nejsou cítit, tzn. že nelze říct, že smrdí nebo voní, protože se rozpoznávají a přijímají jiným organem než čichový.
Je to umístěný v malé (o průměru jen 1 mm) nosní jamce vomeronasální orgán (VNO), jinak též známý podle svého objevitele jako Jacobsonův orgán.
Podle profesora L. Monti-Blocha z Univerzity v Salt Lake City, USA VNO je schopný reagovat na koncentrace feromonů menší než 30 pikogramu (30x10-14). Zachytit tak malé množství čichem není možné.

      Většina feromonových prostředků je kombinací bezvonných ve své podstatě chemických ekvivalentů feromonů a lehkých smyslných vůní.


Nebojte se, že díky použití feromonů Vás někdo ďábelský a zlomyslně svede proti Vaší vůli !

Neočekávejte, že po nanesení feromonů všichni, koho potkáte padnou k Vaším nohám !
      S feromony se budete cítit atraktivnější, sebejistější, vice sympatické a půvabné. A tak na vás bude reagovat i vaše okolí.
      Tak feromony Vám pomohou zvýšit Vaší přitažlivost, vystupovat přirozeněji a dosáhnout lepších výsledků ve Vašich vztazích s druhými, pomohou k úspěchům a spokojenosti.

Jak feromony používat?

Parfemované feromony se používají stejně jako obyčejné parfémy. Můžete je nastříkat nebo nanést malé množství na krk, dekolt, zápěstí, podpaží prádlo ...

Doba účinku

Feromon účinkuje jen několik hodin po nanesení. Potom dojde k jeho rozpadu a jeho účinek pomine. Ale charakteristická vůně nosné složky může být stále patrná.

Když už chcete se navonět, použijte k tomu něco dobrého a zdraví prospěšného!


feromony Kvalitní feromonové parfémy pro ženy a muže za velmi přátelskou cenu můžete pořídit v našem Eshopu TvojeZdraví.eu
Feromonové parfémy od FM Group mají vůní totožnou s parfémy populárních značek. Na zkoušku si můžete koupit malé vzorky.