ŠUNGIT. Informace o šungitu. Prodej šungitových výrobků

Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina vzniklá na rozhraní archaika a proterozoika, jejíž jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku.

Šungit

má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití. Intenzivní výzkumy posledních let prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. Šungit obsahuje uhlík v formě fullerenů (fulerenů).

Šungit

- dezinfikuje a čistí vodu, obohacuje stopovými prvky, mění její energetickou a informační strukturu, nabijí ji a aktivuje;
- efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, odrušuje geopatogenní zóny a technogenní vlivy;
- zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí;
- má léčivé a hojivé účinky, dodává energii a silu.

Spol. Lott  dováží  šungitové výrobky přímo  z Karélii,  z Pětrozavodsku od roku 2004!

 

Celý sortiment šungitových výrobků si můžete prohlednout a případně objednat v našem e-shopu:   TvojeZdraví.eu


Velkoobchodní ceny a podmínky velkoobchodního prodeje šungitu Vám zašleme na vyžádání. Minimální odběr - 4.000,- Kč s DPH.  Více o velkoobchodním prodeje šungitu na stránce www.sungit.cz a v našem e-shopu pro velkoodběratele ZDE


V naší nabídce:

Šungitové pyramidy a krychle

Šungitové pyramidky jsou dodávané v různých velikostech: od  nejmenší s délkou základny 3 cm až po největší s délkou základny cca 15 cm.
Šungitové pyramidky jsou vhodné nejenom jako dekorace nebo těžítko, ale i na odrušení patogenních zón a záření TV, PC, mikrovlnné trouby apod., na nabíjení vody,

Šungitové koule a vejce

Koule ze šungitu mohou být použité jako tvarový zářič a také pro účely hluboké relaxace a meditace. S koulemi můžeme cvičit kdykoliv a kdekoliv, viditelné jsou i výsledky z cvičení

Harmonizéry, kyvadla, šungitové destičky - odrušovače

Harmonizér se skládá ze dvou kusů: jeden ze šungitu a druhý z karelského mastku. Harmonizéry jsou: kapesní - kroužek+trojúhelník, válečky (žezla sily, žezla faraónů) a koule stejné velikosti.
Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány.

Šungitová destička na odrušování záření mobilního telefonu, s lepicí fólií na zadní straně. Destička využívá stínicí vlastnosti šungitového uhlíků a schopnost šungitu posilovat biopole.

Šungitový štěrk na úpravu vody

Díky svým sorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsi; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria a bakterie; napravuje její energeticko-informační strukturu; obohacuji minerály

Elitní šungit

Elitní šungit je mineralogickou raritou. V nabídce máme úlomky různých velikostí, mezi nimiž jsou jak krásné sběratelské kousky tak i malé přívěšky na krk na provázku.

Šperky a bižutérie ze šungitu

Šperky ze šungitu mají léčivé a harmonizující účinky.Slouží k ošetření čaker, doplňování energie, celkové harmonizaci a posílení, ochraně svého majitele.
Náš sortiment je nejširší a nejrozmanitější na trhu. Nabízíme jak jednoduché přívěsky ze šungitu různých tvarů, tak i krásné umělecké šperky, kombinované s různými polodrahokamy a stříbrem.

Kniha "Šungit. Legendy, fakta, informace"

V roce 2018 vyjde druhé, doplněné a aktualizované vydání.


 

Šungit na začátek stránkyChcete vidět jak se těží šungit? Kde a jak se vyrábějí šungitové výrobky které Vám nabízíme?

ČT 1, Na cestě. Oněžské jezero